Goszczyno Działka - Sprzedaż
Ulica: Miodowa
Działka Sprzedaż
Oferta nr: WJ03342
Goszczyno
Cena m2 80.00 PLN
Ulica: Miodowa
Powierzchnia 6099.00 m2
Cena: 487 920 PLN
Gdynia Działki Leśne Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Słupecka
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WJ03336
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Gdynia Działki Leśne
Cena m2 14264.14 PLN
Ulica: Słupecka
Powierzchnia 72.84 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 1 039 000 PLN
Chwaszczyno Działka - Sprzedaż
Ulica: Tuchomska
Działka Sprzedaż
Oferta nr: WJ03333
Chwaszczyno
Cena m2 380.00 PLN
Ulica: Tuchomska
Powierzchnia 1100.00 m2
Cena: 418 000 PLN
Wejherowo Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Karnowskiego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WJ03331
Pokoje: 1
Piętro: 4 / 4
Wejherowo
Cena m2 9257.29 PLN
Ulica: Karnowskiego
Powierzchnia 37.70 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 349 000 PLN
Dobrzewino Działka - Sprzedaż
Ulica: Chłopska
Działka Sprzedaż
Oferta nr: WJ03325
Dobrzewino
Cena m2 230.00 PLN
Ulica: Chłopska
Powierzchnia 1330.00 m2
Cena: 305 900 PLN
Bielkówko Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Wyżynna
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03320
Bielkówko
Cena m2 299.33 PLN
Ulica: Wyżynna
Powierzchnia 1500.00 m2
Cena: 449 000 PLN
Gdańsk Suchanino Mieszkanie - Sprzedaż
Ulica: Kurpińskiego
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: WJ03311
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Gdańsk Suchanino
Cena m2 13200.00 PLN
Ulica: Kurpińskiego
Powierzchnia 52.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 686 400 PLN
Sasino Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Morska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03302
Sasino
Cena m2 349.72 PLN
Ulica: Morska
Powierzchnia 712.00 m2
Cena: 249 000 PLN
Niestępowo Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: Ogrodowa 24
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: WJ03301
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Niestępowo
Cena m2 7453.01 PLN
Ulica: Ogrodowa 24
Powierzchnia 154.30 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 150 000 PLN
Kierzkowo Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: ooo
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03295
Kierzkowo
Cena m2 200.00 PLN
Ulica: ooo
Powierzchnia 1101.00 m2
Cena: 220 200 PLN
Kielno Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Słonecznikowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03291
Kielno
Cena m2 277.78 PLN
Ulica: Słonecznikowa
Powierzchnia 1512.00 m2
Cena: 420 000 PLN
Miszewo Działka przemysłowa - Sprzedaż
Ulica: Gdyńska
Działka przemysłowa Sprzedaż
Oferta nr: WJ03282
Miszewo
Cena m2 375.00 PLN
Ulica: Gdyńska
Powierzchnia 73451.00 m2
Cena: 27 544 125 PLN
Dobrzewino Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Wierzbowa
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03255
Dobrzewino
Cena m2 209.00 PLN
Ulica: Wierzbowa
Powierzchnia 1133.00 m2
Cena: 236 797 PLN
Gdańsk Wrzeszcz Lokal handlowy, sklep - Sprzedaż
Ulica: Aldony
Lokal handlowy, sklep Sprzedaż
Oferta nr: WJ03252
Piętro: 0 / 3
Gdańsk Wrzeszcz
Cena m2 15886.36 PLN
Ulica: Aldony
Powierzchnia 44.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 699 000 PLN
Goszczyno Działka rolna - Sprzedaż
Ulica: Miodowa
Działka rolna Sprzedaż
Oferta nr: WJ03248
Goszczyno
Cena m2 130.00 PLN
Ulica: Miodowa
Powierzchnia 4035.00 m2
Cena: 524 550 PLN
Dobrzewino Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Chłopska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03247
Dobrzewino
Cena m2 160.00 PLN
Ulica: Chłopska
Powierzchnia 5400.00 m2
Cena: 864 000 PLN
Kierzkowo Działka - Sprzedaż
Ulica: xxx
Działka Sprzedaż
Oferta nr: WJ03244
Kierzkowo
Cena m2 100.00 PLN
Ulica: xxx
Powierzchnia 5757.00 m2
Cena: 575 700 PLN
Dobrzewino Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Dworska
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03231
Dobrzewino
Cena m2 195.00 PLN
Ulica: Dworska
Powierzchnia 1116.00 m2
Cena: 217 620 PLN
Ciechocinek Działka budowlana - Sprzedaż
Ulica: Widok
Działka budowlana Sprzedaż
Oferta nr: WJ03223
Ciechocinek
Cena m2 150.00 PLN
Ulica: Widok
Powierzchnia 11320.00 m2
Cena: 1 698 000 PLN
Darżyno Działka przemysłowa - Sprzedaż
Ulica: Droga krajowa 6
Działka przemysłowa Sprzedaż
Oferta nr: WJ03196
Darżyno
Cena m2 77.99 PLN
Ulica: Droga krajowa 6
Powierzchnia 57700.00 m2
Cena: 4 500 000 PLN