Wynajem nieruchomości Koszalin

Pasujące oferty: 15
Kamień Działka rekreacyjna - Wynajem
Ulica: Letniskowa
Działka rekreacyjna Wynajem
Oferta nr: WJ03343
Kamień
Cena m2 10.00 PLN
Ulica: Letniskowa
Powierzchnia 500.00 m2
Cena: 5 000 PLN
Rumia Magazyn - Wynajem
Ulica: Grunwaldzka
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ03341
Piętro: 0 / 1
Rumia
Cena m2 25.00 PLN
Ulica: Grunwaldzka
Powierzchnia 1525.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 38 125 PLN
Wejherowo Mieszkanie - Wynajem
Ulica: Karnowskiego
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: WJ03339
Pokoje: 1
Piętro: 4 / 4
Wejherowo
Cena m2 47.75 PLN
Ulica: Karnowskiego
Powierzchnia 37.70 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 1 800 PLN
Gdynia Chwarzno - Wiczlino Mieszkanie - Wynajem
Ulica: MAŁKOWSKIEGO KAZIMIERZA
Mieszkanie Wynajem
Oferta nr: WJ03337
Pokoje: 4
Piętro: 2 / 2
Gdynia Chwarzno - Wiczlino
Cena m2 51.72 PLN
Ulica: MAŁKOWSKIEGO KAZIMIERZA
Powierzchnia 87.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 4 500 PLN
Gdańsk Rudniki Magazyn - Wynajem
Ulica: ELBLĄSKA
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ03334
Piętro: 0 / 1
Gdańsk Rudniki
Cena m2 22.00 PLN
Ulica: ELBLĄSKA
Powierzchnia 530.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 11 660 PLN
Gdańsk Kokoszki Magazyn - Wynajem
Ulica: Budowlanych
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ03327
Piętro: 1 / 1
Gdańsk Kokoszki
Cena m2 27.00 PLN
Ulica: Budowlanych
Powierzchnia 2500.00 m2
Liczba pokoi: 0
Cena: 67 500 PLN
Kobysewo Działka - Wynajem
Ulica: Przodkowska
Działka Wynajem
Oferta nr: WJ03300
Kobysewo
Cena m2 1.20 PLN
Ulica: Przodkowska
Powierzchnia 25000.00 m2
Cena: 30 000 PLN
Gdańsk Kokoszki Lokal biurowy - Wynajem
Ulica: Budowlanych
Lokal biurowy Wynajem
Oferta nr: WJ03289
Piętro: 0 / 1
Gdańsk Kokoszki
Cena m2 29.00 PLN
Ulica: Budowlanych
Powierzchnia 280.00 m2
Liczba pokoi: 9
Cena: 8 120 PLN
Sopot Wyścigi Magazyn - Wynajem
Ulica: Niepodległości
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ03280
Piętro: 0 / 0
Sopot Wyścigi
Cena m2 55.00 PLN
Ulica: Niepodległości
Powierzchnia 114.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 6 270 PLN
Sopot Wyścigi Magazyn - Wynajem
Ulica: Niepodległości
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ03279
Piętro: 0 / 0
Sopot Wyścigi
Cena m2 68.00 PLN
Ulica: Niepodległości
Powierzchnia 220.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 14 960 PLN
Sopot Wyścigi Lokal biurowy - Wynajem
Ulica: Niepodległości
Lokal biurowy Wynajem
Oferta nr: WJ03277
Piętro: 1 / 1
Sopot Wyścigi
Cena m2 63.00 PLN
Ulica: Niepodległości
Powierzchnia 133.57 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 8 414 PLN
Gdynia Magazyn - Wynajem
Ulica: Hryniewickiego
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ03217
Piętro: 1 / 5
Gdynia
Cena m2 15.00 PLN
Ulica: Hryniewickiego
Powierzchnia 789.60 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 11 844 PLN
Gdańsk Letnica Lokal biurowy - Wynajem
Ulica: Marynarki Polskiej
Lokal biurowy Wynajem
Oferta nr: WJ03169
Piętro: 1 / 1
Gdańsk Letnica
Cena m2 43.86 PLN
Ulica: Marynarki Polskiej
Powierzchnia 66.12 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 2 900 PLN
Gdynia Chylonia Magazyn - Wynajem
Ulica: Krzywoustego
Magazyn Wynajem
Oferta nr: WJ02959
Piętro: 1 / 4
Gdynia Chylonia
Cena m2 13.00 PLN
Ulica: Krzywoustego
Powierzchnia 260.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 3 380 PLN
Gdańsk Orunia Działka przemysłowa - Wynajem
Ulica: SANDOMIERSKA
Działka przemysłowa Wynajem
Oferta nr: WJ02802
Gdańsk Orunia
Cena m2 3.50 PLN
Ulica: SANDOMIERSKA
Powierzchnia 1000.00 m2
Cena: 3 500 PLN